Dyd Turktek

Dyd Turktek

www.dydkurutek.com

1995 Yılında Kurulan Firmamız; ilk olarak Sıhhi Tesisat, Elektrikçi Servisi, Çilingir Servisi, İnşaat ve Yangın Sonrası Temizliği, Nem Alma, Nem Kurutma ve daha sonraki yıllarda Kuru buz ile Temizlik hizmetleri vermeye başlamıştır. İlk zamanlarda belli bir bölgeye hizmet veren firmamız daha sonraki yıllarda İstanbul, Bursa, İzmir ve Ankara gibi birçok illerin en ücra köşelerinden çevre illere kadar geniş bir çalışma alanında profesyonel ekibiyle birlikte hizmetlerine devam etmiştir.

Dyd Türktek : Sunduğu hizmet çeşidinin yanı sıra güçlü tecrübeli, seçkin kadrosu ile siz saygı değer müşterilerine kaliteli ve zamanında teslim ettiği onarımları ile örnek teşkil etmektedir.

ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını gözeterek, müşteri değerleri ikame bedelinin altında bir bedel ile hasardan bir gün önceki durumuna getirmek ve hasarın gerçek boyutunu net bir şekilde ortaya çıkararak müşterilerine önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır.

Geçmişten günümüze kaliteyi esas alan firmamız sektörde kendini kanıtlamış, faaliyet alanında ciddi bir yer edinmiş ve sürekli müşteri memnuniyeti ve kaliteyi artırarak her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Kalitemiz çalıştığımız her alanda ve her süreçte vazgeçilmez prensibimiz ve teminatımız olacaktır.

Publications