Explore Flipsnack. Transform boring PDFs into engaging digital flipbooks. Share, engage, and track performance in the same platform.
From magazines to catalogs or private internal documents, you can make any page-flip publication look stunning with Flipsnack.
Check out examples from our customers. Digital magazines, zines, ebooks, booklets, flyers & more.
Pre-made templates to create stunning publications in minutes
Here are eight reasons why you should consider choosing interactive, digital flipbooks instead of boring and static PDFs. Check them out!
Bouwjaar 2001, gebruiksoppervlakte 198 m², woonoppervlakte 165 m², overig inpandige ruimte 33 m², gebouwgebonden buitenruimte ca 20 m², externe bergruimte 12,4 m², inhoud woning ca. 600 m³. Dichtbij bevinden zich een peuterspeelzaal (Hummeltje), een kinderdagverblijf (Pinokkio), een tweetal basisscholen (De Ieveling en De Overhaal), een BSO (De Krekel) en een bushalte (busverbinding Hoor-Purmerend/Alkmaar). In de buurt zijn tevens te vinden een winkelcentrum (De VIjverhof) en horecagelegenheden. Via het vaarwater aan de achterzijde zijn mooie vaartochten te maken naar bijvoorbeeld de Beemster met haar prachtige polderlandschap (werelderfgoed). Verder bevindt de woning zich op korte afstand van uitvalswegen richting bijvoorbeeld Alkmaar, Hoorn en de A7. Alkmaar en Hoorn hebben beiden een prachtig historisch centrum met een gevarieerd winkelaanbod en beschikken over diverse goede middelbare scholen (o.m. tweetalig onderwijs). Dichtbij bevinden zich een peuterspeelzaal (Hummeltje), een kinderdagverblijf (Pinokkio), een tweetal basisscholen (De Ieveling en De Overhaal), een BSO (De Krekel) en een bushalte (busverbinding Hoor-Purmerend/Alkmaar). In de buurt zijn tevens te vinden een winkelcentrum (De VIjverhof) en horecagelegenheden. Via het vaarwater aan de achterzijde zijn mooie vaartochten te maken naar bijvoorbeeld de Beemster met haar prachtige polderlandschap (werelderfgoed). Verder bevindt de woning zich op korte afstand van uitvalswegen richting bijvoorbeeld Alkmaar, Hoorn en de A7. Alkmaar en Hoorn hebben beiden een prachtig historisch centrum met een gevarieerd winkelaanbod en beschikken over diverse goede middelbare scholen (o.m. tweetalig onderwijs).
The cookies we use on Flipsnack's website help us provide a better experience for you, track how our website is used, and show you relevant advertising. If you want to learn more about the cookies we're using, make sure to check our Cookie policy
We use essential cookies to make our site work for you. These allow you to navigate and operate on our website.
We use performance cookies to understand how you interact with our site.They help us understand what content is most valued and how visitors move around the site, helping us improve the service we offer you.
We use marketing cookies to deliver ads we think you'll like.They allow us to measure the effectiveness of the ads that are relevant for you.